Tjaša Potočnik in Jessica Genovese nagrajeni na 4. svetovnem kongresu elektroporacije

Članica laboratorija za biokibernetiko in mlada raziskovalka Tjaša Potočnik je prejela nagrado za najboljšo predstavitev (The Best Presentation) v kategoriji ‘Cepiva in onkoimunologija’ (Vaccines and Oncoimmunology) na 4. svetovnem kongresu elektroporacije v Kopenhagnu, Danska (4th World Congress on Electroporation and Pulsed Electric Fields in Biology, Medicine, & Food and Environmental Technologies).

Podelitev:

Poleg Tjaše je na kongresu 1. študentsko nagrado (Student – 1st Prize) v kategoriji ‘Prehranska tehnologija’ (Food Technology) prejela Jessica Genovese z Univerze v Bologni za svoje delo v okviru doktorskega študija, ki je bilo opravljeno v času njenega gostovanja v Laboratoriju za biokibernetiko.

Podelitev:

Obema nagrajenkama iskreno čestitamo.